ZAWIADOMIENIE O INCYDENCIE

Szanowni Państwo, działając na podstawie art. 34 RODO informujemy o naruszeniu ochrony danych osobowych w Spółce Biocert Małopolska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. W wyniku ataku hakerskiego, doszło do zaszyfrowania danych plików ransomware oraz zaszyfrowania danych na serwerze BACKUP o czym Spółka niezwłocznie zawiadomiła Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz stosowne organy ścigania, równolegle…

Read More

14 sierpnia 2023 r. biuro nieczynne.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2023 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 16 sierpnia 2023 r.

Read More

Aktualizacja wersji standardu CoC v6.1

Szanowni Państwo Informujemy, że wszystkie audyty w zakresie certyfikacji GlobalG.A.P Chain of Custody od 1 lipca 2023 roku będą obligatoryjnie przeprowadzane zgodnie z nową aktualizacją wersji standardu CoC v6.1 a producenci będą stosować nową listę kontrolną CoC v6.1.

Read More

W dniu 9 czerwca 2023 r. biuro nieczynne.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 9 czerwca 2023 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 12 czerwca 2023 r.

Read More

W dniach 1-3 maja 2023 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 1-3 maja 2023 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 4 maja 2023 r.

Read More

NOWOŚĆ

Aby usprawnić wypełnianie dokumentów składanych jak co roku do naszej jednostki certyfikującej Biocert Małopolska sp. z o.o., w zakresie EKOLOGICZNA PRODUKCJA ROŚLINNA I ZWIERZĘCA, przygotowaliśmy dla Państwa ułatwienie – możliwość korzystania z GENRATORA do wypełniania formularzy Prognozy produkcji roślinnej i Lokalizacji działek. Na czym to polega? Wypełniając wniosek corocznie składany przez producentów do ARiMR mogą…

Read More

7-10 kwietnia 2023 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 7-10 kwietnia 2023 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 11 kwietnia 2023 r.

Read More

nowe VI. wydanie programu QMP

Szanowni Państwo, z dniem 01.02.2023 r. weszło w życie nowe VI. wydanie programu QMP ogłoszone w czerwcu 2022 r. Od dnia 01.02.2023 wszystkie nowe procesy oraz procesy w nadzorze prowadzone będą przez Biocert Małopolska Sp. z o.o. zgodnie z wymaganiami wydania VI. systemu QMP. Przypominamy również, że każdy podmiot posiadający ważny certyfikat wydany przez Biocert…

Read More

NOWE METODYKI INTEGROWANEJ PRODUKCJI ROŚLIN

Szanowni Państwo, informujemy, że w styczniu 2023 r. zostały opublikowane metodyki dla nowych gatunków roślin: burak, dynia olbrzymia i piżmowa, gryka, jęczmień browarny, proso, sałata polowa, seler korzeniowy, soja oraz cukinia, kabaczek i patison. Informujemy również, że od 2024 r. będą obowiązywały nowe wydania metodyk, które zostały opublikowane na stronie https://piorin.gov.pl/publikacje/metodyki-ip/.

Read More