nowe VI. wydanie programu QMP

Szanowni Państwo, z dniem 01.02.2023 r. weszło w życie nowe VI. wydanie programu QMP ogłoszone w czerwcu 2022 r. Od dnia 01.02.2023 wszystkie nowe procesy oraz procesy w nadzorze prowadzone będą przez Biocert Małopolska Sp. z o.o. zgodnie z wymaganiami wydania VI. systemu QMP. Przypominamy również, że każdy podmiot posiadający ważny certyfikat wydany przez Biocert…

Read More

NOWE METODYKI INTEGROWANEJ PRODUKCJI ROŚLIN

Szanowni Państwo, informujemy, że w styczniu 2023 r. zostały opublikowane metodyki dla nowych gatunków roślin: burak, dynia olbrzymia i piżmowa, gryka, jęczmień browarny, proso, sałata polowa, seler korzeniowy, soja oraz cukinia, kabaczek i patison. Informujemy również, że od 2024 r. będą obowiązywały nowe wydania metodyk, które zostały opublikowane na stronie https://piorin.gov.pl/publikacje/metodyki-ip/.

Read More

CERTYFIKATY EKOLOGICZNE W SYSTEMIE TRACES

Szanowni Państwo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, od dnia 1 stycznia 2023 roku ekologiczne certyfikaty zgodności są wydawane wyłącznie w formie elektronicznej przy użyciu zintegrowanego skomputeryzowanego systemu weterynaryjnego TRACES i dostępne w wyszukiwarce na stronie https://webgate.ec.europa.eu/tracesnt/directory/publication/organic-operator/index. Certyfikaty wydane po 1 stycznia 2023 r. nie będą przesyłane w formie papierowej. Certyfikaty wydane przez Biocert Małopolska Sp.…

Read More

31 października 2022 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 31 października 2022 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 2 listopada 2022 r.

Read More

17 czerwca 2022 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że 17 czerwca 2022 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 20 czerwca 2022 r.

Read More

2 maja 2022 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2022 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 4 maja 2022 r.

Read More

15-18 kwietnia 2022 r. biuro nieczynne

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-18 kwietnia 2022 r. biuro Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynne. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami od dnia 19 kwietnia 2022 r.

Read More

Zasady obsługi klientów w czasie pandemii

Szanowni Państwo, W związku z zaistniałym stanem epidemii w trosce o Państwa zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników nie przyjmujemy klientów osobiście w siedzibie Biocert Małopolska Sp. z o.o. aż do 28 lutego 2022 r. Nie przerwaliśmy działania i w dalszym ciągu prowadzimy zdalną obsługę. Wszystkie procesy certyfikacji są prowadzone tak jak zwykle: – odbieramy codziennie…

Read More

III PREZENTACJA FIRM SKUPUJĄCYCH PRODUKTY EKOLOGICZNE

III PREZENTACJA FIRM SKUPUJĄCYCH PRODUKTY EKOLOGICZNE W dniu 18 stycznia 2022 roku Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na spotkanie on line rolników ekologicznych, osoby zainteresowane tematyką sprzedaży produktów ekologicznych oraz firmy ekologiczne zainteresowane prezentacją swojej oferty. Więcej informacji na stronie Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Read More