Zdobądź certyfikat z firmą Biocert

Biocert Małopolska Sp. z o.o. to jednostka certyfikująca podmioty z branży rolno-spożywczej (w tym gospodarstwa rolne) na terenie całej Polski, spełniająca wymagania normy PN – EN ISO/IEC 17065:2013 Ocena zgodności – Wymagania dla jednostek certyfikujących wyroby, procesy i usługi. Od lat działamy na rzecz podmiotów funkcjonujących w branży rolno-spożywczej, które pragną uzyskać stosowne certyfikaty potwierdzające zgodność ich działalności w zakresie: rolnictwa ekologicznego, produktów regionalnych i tradycyjnych, Integrowanej Produkcji Roślin, GlobalG.A.P., Bio Suisse, QAFP, QMP, znaku Jakość Tradycja oraz systemu certyfikacji V-CERT dla produktów wegańskich i wegetariańskich i innych.

Dlaczego warto wybrać Biocert na swojego partnera w biznesie?

Szanujemy czas każdego klienta. Wiemy, że zależy Państwu na sprawnej obsłudze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usprawnić proces decyzyjny i maksymalnie skrócić czas oczekiwania na certyfikat.
Dbamy o płynność komunikacji, aby za pośrednictwem wiadomości SMS informować Państwa o przebiegu procesu certyfikacyjnego.

Oferujemy optymalne ceny, dostosowane do możliwości polskich przedsiębiorców, realnie odzwierciedlające warunki rynkowe, adekwatne do świadczonych usług.

Zakres akredytacji AC 119 wyd. 9

Posiadamy upoważnienia stosownych organów i instytucji, uprawniające nas do przeprowadzania kontroli, wydawania i cofania certyfikatów zgodności. Aktualny zakres akredytacji można sprawdzić na stronie Polskiego Centrum Akredytacji, wprowadzając nr 119 w zakładce akredytowane podmioty [link do PCA].

Biocert – jednostka certyfikująca do zadań specjalnych

Nasi Specjaliści dysponują rzetelną i aktualną wiedzą dotyczącą poszczególnych programów certyfikacji, towarzysząc Państwu na każdym etapie procesu ubiegania się o certyfikat. Obejmuje ona między innymi zagadnienia z zakresu:

  • rolnictwa ekologicznego (w tym zasad przekształcenia produkcji rolnej na produkcję prowadzoną metodami ekologicznymi),
  • produktów regionalnych i tradycyjnych: Chroniona Nazwa Pochodzenia (ChNP), Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG)  i Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS),
  • Integrowanej Produkcji Roślin,
  • Systemu Gwarantowanej Jakości Mięsa QAFP,
  • Systemu Gwarantowanej Jakości Mięsa Wołowego QMP,
  • znaku Jakość Tradycja,
  • systemu Bio Suisse,
  • systemu GLOBALG.A.P.,
  • produktów wegańskich i wegetariańskich.

Wiemy, jak ważny jest rozwój kompetencji naszych pracowników, który przekłada się na realne korzyści naszych klientów. Dlatego nie wahamy się inwestować w szkolenia, dzięki którym poszerzamy swoją wiedzę i kwalifikacje, stając się w oczach naszych klientów firmą rzetelną, godną zaufania i powierzenia swoich interesów. Obiektywnie, profesjonalnie i kompleksowo wspieramy naszych zleceniodawców w ubieganiu się o wnioskowane certyfikaty.

Stale ulepszamy nasze wewnętrzne standardy w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług, a potwierdzeniem efektywności naszych starań jest rosnąca lista klientów i coroczne pozytywne audyty Polskiego Centrum Akredytacji i innych niezależnych instytucji państwowych.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania zgłaszane telefonicznie, pocztą elektroniczną lub osobiście w naszym biurze, gdzie jesteście Państwo zawsze mile widziani.

Zainteresowanym Producentom przesyłamy odpowiednie materiały informacyjne oraz niezbędne w procesie certyfikacji dokumenty.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.