Nowe wytyczne Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – rolnictwo ekologiczne

Szanowni Państwo

Informujemy że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowało “Wytyczne do Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 11 maja 2016 r. w sprawie rodzajów nieprawidłowości lub naruszeń przepisów dotyczących rolnictwa ekologicznego i minimalnych środków, jakie jednostki certyfikujące są obowiązane zastosować w przypadku stwierdzenia wystąpienia tych nieprawidłowości lub naruszeń w ramach kontroli w …czytaj dalej

Modernizacja gospodarstw rolnych – nabór wniosków

Szanowni Państwo

Informujemy o naborze wniosków dla typu operacji “Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania “Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Nabór trwa w terminie 19 lutego – 20 marca 2018 r.

 

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wszystkie-wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-413-modernizacja-gospodarstw-rolnych/modernizacja-gospodarstw-rolnych-nabor-19-lutego-20-marca-2018-r.html

 

 

13 lat Biocert Małopolska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym nasza jednostka obchodziła już 13 rocznicę działalności. Informacje z rynku, które do nas docierają potwierdzają, że coraz więcej przedsiębiorstw oraz indywidualnych gospodarstw, potrzebuje potwierdzenia zgodności prowadzonych procesów produkcji, przez niezależną i uznaną na rynku polskim stronę trzecią, jaką jest Biocert Małopolska Sp. z o.o.

Dlatego chcielibyśmy …czytaj dalej

Rozszerzenie akredytacji

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować że Biocert Małopolska Sp. z o.o. otrzymała z Polskiego Centrum Akredytacji rozszerzenie zakresu certyfikatu akredytacji o system gwarantowanej jakości mięsa wołowego QMP oraz system gwarantowanej jakości żywności QAFP. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w dziale Certyfikacja.

Upoważnienia

Szanowni Państwo

Informujemy, że Biocert Małopolska Sp. z o.o. została uznana przez Japonię i wpisana jest na listę jednostek certyfikujących, której certyfikaty wystawiane są na zgodność z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 834 /2007 z dnia 28 czerwca w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych z późniejszymi zmianami.

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a nadchodzący Nowy 2018 Rok będzie pełen pomyślności i sukcesów życzą Zarząd i pracownicy Biocert Małopolska Sp. z o.o.

Nabór wniosków KOWR- Wsparcie do przystępowania do systemów jakości

Szanowni Państwo,

Informujemy o naborze wniosków przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach poddziałania 3.1 Wsparcie do przystępowania do systemów jakości”.

Termin naboru wniosków: od 28 listopada 2017r. do 29 grudnia 2017r.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa:

http://www.kowr.gov.pl/promocja/prow/promocja-ze-srodkow-prow/prow-2014-2020/wsparcie-na-przystepowanie-do-systemow-jakosci

14 sierpnia 2017- biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2017 r (poniedziałek) oraz 15 sierpnia (święto). Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

16 czerwca 2017 r. – biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 16 czerwca 2017 r. Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

ROLNICTWO EKOLOGICZNE: Plany produkcji do 16 czerwca 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że termin składania dokumentów przez producentów ekologicznych:

Roczny plan produkcji roślinnej – 2017 rok Roczny plan produkcji zwierzęcej – 2017 rok

został przedłużony do 16 czerwca 2017 r.