Upoważnienia

Szanowni Państwo

Informujemy, że Biocert Małopolska Sp. z o.o. została uznana przez Japonię i wpisana jest na listę jednostek certyfikujących, której certyfikaty wystawiane są na zgodność z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 834 /2007 z dnia 28 czerwca w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych z późniejszymi zmianami. Jednocześnie przypominamy, że nasza jednostka …czytaj dalej

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a nadchodzący Nowy 2018 Rok będzie pełen pomyślności i sukcesów życzą Zarząd i pracownicy Biocert Małopolska Sp. z o.o.

Nabór wniosków KOWR- Wsparcie do przystępowania do systemów jakości

Szanowni Państwo,

Informujemy o naborze wniosków przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach poddziałania 3.1 Wsparcie do przystępowania do systemów jakości”.

Termin naboru wniosków: od 28 listopada 2017r. do 29 grudnia 2017r.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa:

http://www.kowr.gov.pl/promocja/prow/promocja-ze-srodkow-prow/prow-2014-2020/wsparcie-na-przystepowanie-do-systemow-jakosci

14 sierpnia 2017- biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2017 r (poniedziałek) oraz 15 sierpnia (święto). Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

16 czerwca 2017 r. – biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 16 czerwca 2017 r. Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

ROLNICTWO EKOLOGICZNE: Plany produkcji do 16 czerwca 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że termin składania dokumentów przez producentów ekologicznych:

Roczny plan produkcji roślinnej – 2017 rok Roczny plan produkcji zwierzęcej – 2017 rok

został przedłużony do 16 czerwca 2017 r.

Żeby owoc był ekologiczny…

Zapraszamy Państwa na stronę Stowarzyszenia Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw, gdzie można odnaleźć artykuł nt. certyfikacji gospodarstw sadowniczych. Zachęcamy do współpracy!

Upoważnienie do certyfikacji w zakresie Systemu QAFP

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że nasza jednostka certyfikująca uzyskała upoważnienie od Administratora Systemu do certyfikacji w zakresie Systemu QAFP.

Tutaj odnajdą Państwo odnośnik do strony internetowej Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

Więcej informacji na temat przebiegu procesu certyfikacji znajdziecie Państwo w zakładce Certyfikacja – QAFP na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy!

 

Aktualizacja Certyfikatu Akredytacji

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. na podstawie ponownej oceny Polskiego Centrum Akredytacji, kolejny raz otrzymała przedłużenie akredytacji na zgodność z normą PN-EN-ISO /IEC 17065:2013-03.

Certyfikat akredytacji oraz aktualny zakres akredytacji naszej jednostki certyfikującej znajdziecie Państwo w sekcji „ o nas”

2 maja 2017 r. – nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 maja 2017 r. Jednostka Certyfikująca Biocert Małopolska Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.